تولید محتوا

تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی امروزه به صورت گسترده در انواع پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب صورت می‌گیرد. این ویدیوها هر ثانیه در حال بازدید، نظرگرفتن و به اشتراک‌گذاشتن هستنند.

تولید محتوای ویدیویی چنان تأثیرگذار است که اگر صاحب کسب‌وکاری هستید تولید محتوای ویدئویی را در استراتژی بازاریابی خود باید در نظر بگیرید. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم با تولید چنین محتوایی بیشتر آشنا شوید.


تولید محتوای ویدیویی چیست؟

ویدیو مارکتینگ یا تولید محتوای ویدیویی به معنی تولید و انتشار محتوای ویدیویی باارزش و سازگار برای مخاطبین هدف کسب‌وکار شماست.

ساخت محتوای ویدیویی مانند دیگر انواع تولید محتوا یک رویکرد استراتژیک است که به نیاز مشتریان پاسخ می‌دهد و در نهایت منجر به یک عمل سودآور برای کسب‌وکار شما می‌شود.

تولید محتوای ویدویی

این نوع محتوا می‌تواند با پست‌های وبلاگ و حتی پادکست ادغام شود. پس در نظر گرفتن تولید محتوای ویدیویی در استراتژی محتوا ضروری است. ویدیوهای شما باید برای مخاطبان مفید، سرگرم‌کننده و جالب باشد و آن‌ها را تشویق ‌کند تا بیشتر با شما ارتباط برقرار کنند.

برای خلق محتوای ویدیویی به جای این‌که مدام تیری در تاریکی پرتاب کنید و سرمایه‌تان را هدر دهید، نیاز به تفکر استراتژیک و پیوسته دارید. با برنامه‌ریزی است که می‌توانید مشخص کنید که ویدیو مارکتینگ چگونه می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند و در نهایت محتوایی تولید کنید که دقیقاً مخاطبان شما می‌خواهند ببینند.

چرا تولید محتوای ویدیویی ضروری است؟

به دوران مدرسه برگردیم. مطمئنم حداقل یک بار معلم شیمی به شما گفته است که چگونه با گرم کردن یک ماده می‌شود ذرات موجود در آن را سریع‌تر به حرکت درآورد. ولی این چه ربطی به تولید محتوا ویدیویی دارد؟ در قیف بازاریابی محتوایی، ویدیوهمان انرژی‌ای است که باعث به حرکت درآوردن ذرات می‌شود و مخاطبین شما همان ذراتی هستند که به اطراف می‌پرند. محتوای ویدئویی مشتریان بالقوه شما را به درون قیف بازاریابی کشانده و به مشتریان بالفعل تبدیل می‌کند.

ویدیو، قوی‌ترین و جذاب‌ترین ابزار ارتباطی انسانی است که معمولاً بعد از انتشار به ارزش آن پی خواهید برد. جالب است بدانید :

کاربران به طور متوسط ۸۸٪ زمان بیشتری را در یک وب‌سایت حاوی ویدیو صرف می‌کنند؛

٪۷۰ از مشتریان کسب‌وکارهای شرکت به شرکت (B2B) برای خرید، محتوای ویدیویی تماشا می‌کنند؛

احتمال خرید در افرادی که ویدیوها را تماشا می‌کنند ۶۴٪ بیشتر از افرادی است که تماشا نمی‌کنند.

محتوای ویدیویی فقط در ایالات متحده آمریکا یک صنعت ۱۳۵ میلیارد دلاری است.

برای ثبت سفارش محتوای ویدویی با شماره زیر تماس بگیرید :

09109702004

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *